| isabelleisabelle a întrebat:

Fetelor, care ati folosit vopsea de par de la Loreal, ma refer la Casting Creme Gloss, in cutie intr-un tubulet se afla si un balsam (tratament), stiti cumva daca se gaseste si separat in comert? pentru ca nu e ca balsamul obisnuit de la loreal, sau masca pentru par happy

3 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Da se gaseste! La magazinele mari! Dar, e foarte scump: 56 lei. Eu imi cumpar! Chiar ca nu e un balsam simplu, e special! De doua ori pe lume imi cumpar: imi ajunge doua saptamani! Am parul lung! Pana la funduletz :-)

| sabrina7723 a răspuns (pentru TaylorSwift):

In ce magazine ai gasit? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca balsamurile profesionale Satinique, de la Amway, sunt deosebite fata de cele din comert, pentru ca refac ceramidele pierdute din firul de par si sunt si concentrate, un flacon de 250ml, iti ajunge 2-3 luni si costa 45 lei.