| KubetiiOO a întrebat:

Fetelor! Ce feluri de parfumuri aveti?love struck

24 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Passion dance, celine dion [ nu stiu cum se numeste mai exact ] si de la Dior am parfumu` J'adore...am mai multe parfumuri da` astea imi plac in mod special tongue si mi le achizitionez constant

| AlinaaAli a răspuns:

Celine Dion :X:X

| Karelia123 a răspuns:

De la avon :Slip into; Perceive; Incandessence; Rebel Chic; Jet Femme.
(sprayurile lor)
Dar ti le recomand pe cele de la garnier in vacante vara /oricand ca miroase frumos si e fresh.
Cele florale la petreceri.

| faaalyoana a răspuns:

b.u (galben), d&g, agatha ruitz de la prada (oh lala ), blue (antonio banderas), incadenssence, giordani gold;

| white_2190 a răspuns:

Play de la givenchy.si jimmy choo :X:Xlove struck

| Consumptive a răspuns:

Bvlgari omnia green jade si Today tomorrow always(gold)...de aceastea sunt foarte multumita. :X

| maria4567 a răspuns:

Eu folosesc parfumuri de la avon am multe vreo 27 serios.http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Scarlett011243 a răspuns:

Poison (Cristian Dior), Chanel.

| Scarlett011243 a răspuns:

Poison (Christian Dior), Chanel.

| xiuxiu a răspuns:

Journey de la Mary Kay il cumpar de 4 ani...:X

| StarMagda a răspuns:

Pai depinde de starea mea.Dar parfumurile mele preferate sunt(am mai multe):
Bvlgari Mon
Thierry Mugler-Angel
Thierry Mugler-Alien
Nina Ricci-Nina
Gucci Rush
Gucci by Flora
Calvin Klein-Euphoria
Tom Ford-Black Orchid
Chanel-Mademoselle
Ghivenchy-Ange ou Demon
Dior-Miss Dior
Bwlgari-Black
Versace-Bright Crystal
Bond no.9
Armani-Diamonds
Armani-Code
Marc Jacobs-Daisy
Gucci by Gucci
etc. happy

| KubetiiOO explică (pentru StarMagda):

Asa multe ai :O! Sa le porti sanatoasakiss! Adica toate sa le purtati sanatosae!

| danielutzica a răspuns:

Pret a Porter sau cele de adidas (ma refer la parfumuri, nu la spray-uri)

| Soonia a răspuns:

Eu am mai mult parfumuri fresh sunt mai revigorante dar cu miros foarte placut!

| TheFlower a răspuns:

Perceive:X

| Jiiasy24 a răspuns:

Buna! eu folosesc parfumul xq tango parfum si spray. Tu?

| gabryella21 a răspuns (pentru Jiiasy24):

Xq nu e de barbati? Unchiul meu are...

| Jiiasy24 a răspuns (pentru gabryella21):

Exista si de femei

| anny912 a răspuns:

Guerlain "Idylle"

| Krissuu a răspuns:

Blackxs, j'adore, adict... depinde ce crezi ca ti se potriveste. sper ca am putut sa te ajutlove struck

| BibiBri a răspuns:

Numai de firma, normalhappy

| ioanaioana89 a răspuns:

David & rolf flower bomb e preferatul meu, givenchy play, liberte, chanel mademoiselle

| pisicutata a răspuns:

Perceive:X

| KubetiiOO explică (pentru pisicutata):

Si eu am! E super! Cel mai bun parfumlove strucklove struck