| Gabriela19loredana77 a întrebat:

Fetelor ce pãrere aveţi despre rujul Velvet Matt lipstick long lasting formula? Am auzit că are o rezistenţă foarte mare, e adevărat? Provoacă vreo alergie? Aștept răspunsuri doar de la fetele care se machiază, fără răspunsuri gen "frumuseţea interioară" sau "naturală e mai frumos" îmi place sã mã machiez si mã machiez foarte frumos, stiu sã le aranjez sã nu arãt ca un clovn venit de la circ.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

"frumuseţea interioară" sau "naturală e m-ai frumos"
E clar. Dacă minte nu-i măcar frumusețe sa fie.
Alergie îți poate provoca orice ruj, indiferent ca e scump sau nu. Dacă știi ca nu ai făcut pana acum alergie de la rujuri, e ok.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Este foarte frumos! Recomand! Încearcă să te dai doar pe o buza, și apoi să îl întinzi pe cel de pe buza și pe cealaltă.(știi ce vreau sa zic ) sau dăte cu ruj? pe ambele buze, apoi pune un șervețel pe ele (fara să îl ștergi) si dă cu Blaș Maro.O sa fie mai frumos. Încearcă!