| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre samponul Advance Techniques de la Avon :d?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu l-am folosit pe cel verde [ pentru par drept ] si ce mi-a placut la el a fost ca imi lasa parul intr-adevar foarte drept dar dupa 1 luna a inceput sa se observe ca samponul nu e bun deoarece mi s-a subtiat firul de par si arata urat si se rupea usor. In concluzie, e un sampon care pe moment iti face parul sa arate minunat dar care in timp ti-l cam distruge, il slabeste.

| DeEAஐ a răspuns:

Foarte prost! toata gama e la fel!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Mie sincer imi fac matreata toate prod advance de la avon...depinde aum de par si de scalp

| KaTtY a răspuns:

Nu e prea bun

| Danutza_5627 a răspuns:

Eu il folosesc de ceva vreme si mi se pare okeywinking...Mi-a fost recomandat de matusha mea care il foloseste de mai bine de un 1 si ink e multumita.EU spun sa incerciwinking.:*

| Miruna_9429 a răspuns:

Eu l-am folosit pe cei portocalui,imi facea parul urat, batos, ingrozitor.toata gama e la fel.Acum depinde de fiecareoh go on