| Asdffk a întrebat:

Fetelor, ce produse pentru ingrijirea tenului folositi?

Puteti lasa si marca, link.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic de la Forever și ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

| Didi908 a răspuns:

Buna! Eu folosesc produse de La Roche Posay, Vichy si Avon. Folosesc Effaclar gel si Efaclar K, un gel de la Vichy http://www.webfarm.ro/vichy-normaderm-gel-de-curatare-200-ml.html. si o crema hidratant pe care o folosesc dimineata pe tenul curat de la Avon.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Folosesc de la AVON, dar nu sunt mulţumită, vreau să schimb gama.
Te pup!

| dragodana a răspuns:

Salut! Am un scrub si o masca de la Oriflame(bune),crema de fata Avon(cu piersici si migdale; buna), crema de ochi Avon cu rodii(proasta rau), demachiant Balea cu piersici de la DM(bun).
Dar le schimb cu alte marci(Garnier, Nivea, Bioten) cand se termina pentru ca nu imi place sa am acelasi lucru de 2 ori.

| Firdinica a răspuns:

Pai eu bioten si lasa tenul foarte fin si frumos.

| helpyou03 a răspuns:

Produse de la gerovital plant...sunt multumita si gasesti pentru toate tipurile de ten.nici nu sunt prea scumpe.

| mirelaaamira a răspuns:

Poti incerca de la gerovital plant sau yves rocher ...sunt bune