| Natalia89 a întrebat:

Fetelor, cele care aveti tenul gras si mixt ce produse de îngrijire folositi? Creme hidratante, geluri de curatare? Am incercat atatea produse care nu au fost bune pentru mine si a trebuit sa le arunc, am obosit sa tot caut. As aprecia daca mi-ati recomanda cate ceva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce produse ai folosit, ce nu ti-a placut la ele si ce iti doresti de la produsele pe care vrei sa le folosesti?

| Georgiii2000 a răspuns:

Eu folosesc de la balea apa aia de fata pentru ten mixt, cu acizi din fructe tubul verde ( cred ca e lotiune tonica), si tot de la balea soft&clear 3in1 adica poate fi folosita ca si masca, scrub sau gel de curatare. are si particule foarte fine, scrie pe ea ca sa se foloseasca dimineatat si seara si ca e pentru tenul cu impuritati, cu acid salicilic si zinc. Mda ambele sunt blande, curata bine pielea dar nu vad rezultate wow. adica la firma balea nici nu ma pot astepta la cine stie ce rezultate. M am gandit si eu sa trec pe altceva gerovital happines antiimperfectiuni pentru ten mixt sau gerovital stop acnee sau himalaya. Vreau ceva care sa dea rezultate...

| Equinoxeth a răspuns:

Eu folosesc emulsie cu extract de castraveţi de la "Doina" face minuni... Cel puţin pentru mine. :p