| numedecod a întrebat:

Fetelor, cum as putea sa invat sa impletesc? As vrea sa invat sa fac tot felul de impletituri frumoase, din acelea rusesti. Ok, ma uit pe Youtube, dar sincer uneori nu imi ies si nici nu inteleg prea bine. Stiu sa impletesc normal, in 3. Aveti vreun canal mai pentru incepatori sau ceva mai explicit?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Roag-o pe mama sau bunica, sa te ajute, ca-i mult mai usor cand iti arata cineva, decat privind un video.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine poți învăța de la bunica ta.