| Nikutzaaaa a întrebat:

Fetelor, cum scapati de complexe? si cum o puneti la punct pe "Miss ideal " din colectivul vostru?big grinDD

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Complexe?
nu ar trebui sa ai complexe.trebuie sa te gandesti ca nu esti urata si sa chiar crezi asta, pentru ca frumusetea o emani chiar tu si cu cat crezi mai mult in inzestrarile domnului cu atat te vei simti mai fericita cand oameni te privesc si etc.
pai pe domnisoara miss ideal ar trebui s-o tratezi cu indiferenta
(nu am avut probleme de acest gen, sau daca as fi avut nu le-am considerat-o eu miss ideal)
daca o faci de rusine in vazul lumii poate mai termina...