| Manuellllaa a întrebat:

Fetelor cum v-ati imbraca daca ati fi invitate la un majorat? Vreau sfaturi si poze daca se poate.Multumesc:*

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca trebuie sa te imbraci elegant dar totusi sa nu iasa prea mult in evidenta deoarece tu esti dor o invitata si nu cred ca vrei sa eclipsesi sarbatoritul. Asa ca eu zic sa alegi o little black dress si o pereche de pantofi bej cu platforma.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Manuellllaa explică (pentru KellyGreen):

Eu ma gandisem la niste blugi simpli albastru inchis sau colanti cu talie inalta ceva platforme si in sus nu sunt convinsa...thinking ceva elegant oricum pe alb.

| Azazea a răspuns:

Depinde de locatie, ce persoane vor fi acolo, depinde de stilul tau, eu de ex merg orinde in tenisi sau nah papuci cu talpa joasalaughing)
fii tu insati, nu incerca sa impresionezi pe nimeni, sa fii comoda, happy, because cine te place te place asa cum esti big grin

Răspuns utilizator avertizat