Întrebare recomandată | AlexPatriciu a întrebat:

Fetelor,Dacă vreau sa merg la solar care sunt pașii de urmat pentru a avea riscuri minime de îmbolnăvire a pielii?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Solarul este super nociv asupra pielii, dermatologii sfatuiesc persoanele sa se dea cu autobronzant in loc de solar

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce face pentru a avea mai puține riscuri.
Ori te duci la solar ori stai la soare.

| AlexPatriciu explică (pentru Directioner99):

Îmi poți recomanda un autobronzant bun te rog frumos?

| Directioner99 a răspuns (pentru AlexPatriciu):

St moriz.il gasesti pe notino

| Adry05 a răspuns:

E plină vară, soare, cald, frumos afară și tu te duci la solar? Really?

| DarthNiger a răspuns:

Mai bine te duci la mare, iti iei o crema pentru protectie solara si gata, solarul nu este cea mai sanatoasa metoda de a te bronza, doar un sfatwinking

| Daniel323 a răspuns:

Penru inceput ar fi utila o asigurare buna de sanatate si una de viata.Cancerul de piele nu prea se vindeca.

| Simpatic a răspuns (pentru Daniel323):

Ba chiar este printre putinele forme de cancer care se vindeca complet daca este depistat la timp, spre deosebire de ex.de cancerul hepatic care oricum l-ai depista tot fatal este.
Din pacate acet cancer al pielii costa foarte mult /luna de tratament...

| aumih16 a răspuns:

Lasa prostia asta de solar! mai bine da si tu cu autobronzant! de asta nu ai auzit! e recomandat si de medic!

| aumih16 a răspuns:

Aici asa este! da iti da culoarea aia maro asa! bine dar chestia asta merge doar la fete femei cred! de le vad eu colorate asa! din cap pana in picioare!