| nikolettta a întrebat:

Fetelor, la salonul vostru de cosmetica cat costa pensatul si la cat timp va duceti? big grin

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Depinde [ eu merg in 2 locuri]. Intr-un loc e 10 lei si in celalalt 20. De obicei ma duc de 2 ori pe luna, adica aproximativ o data la 2 saptamanihee hee

| Elly2763 a răspuns:

Eu ma duc o data pe luna si dau 15 lei pensat si luat mustata big grin

| IulianaRC a răspuns:

Costa 10 lei si ma duc odata la 3 saptamani

| IustinaSiAtat a răspuns:

La mine costa 50 lei si ma duc o data la 2 saptamani

| Deyaa2 a răspuns:

Costa 10 leihappy si depinde. daca trebuie sa merg un eveniment merg mai des.dar daca nu, la vreo 3-4 saptamani

| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Salut,

Eu merg la Illieens si platesc 20 RON pentru pensat forma, si 10 RON vopsit de sprancene.

Sper sa iti fie de folos.

https://illieens.ro