| ShadoWCrist a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu ochii verzi spre albastri?! Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Hng123 a răspuns:

Fetelor le plac baieti daca esti frumusel nu conteaza culoarea ochilor.Dar pare faina.

| ShadoWCrist explică (pentru Hng123):

Ai 16 ani?! big grin

| Hng123 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

...da.Serios emoticonul ala e cam dubios.

| ShadoWCrist explică (pentru Hng123):

laughing Imi place sa pun fete zambarete.Scuze daca te-am suparat, deranjat.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te aştepţi ca să le placă tuturor aceiaşi sau ca pentru toate acesta să fie criteriul decisiv?

| ShadoWCrist explică (pentru NOname):

Esti "tare" am intrat la tine pe pagina.Esti vechi pe-aici.Esti baiat?!

| neutrino a răspuns:

Fetelor le plac baietii care vad bine calitatile lor.

| OoBunnyoO a răspuns:

Fetelor le plac baietii cu orice culoare a ochilor. Culoarea ochilor nu este un factor decisiv atunci cand decizi ca iti place de un baiat.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Niciuna nu se uita la ochi. Sau cel putin asa cred eu!

| ShadoWCrist explică:

Asa ii am Eu laughing Ce sa fac?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCris a răspuns:

Da

| DeeaDee18 a răspuns:

Da!