| adina20042007 a întrebat:

Fetelor...luni mi-am vopsit parul cu wella professional 12/0, sunt foarte suparata nu imi place deloc cum arata.este o nuanta de blond care nu imi place deloc. vreau sa ma vopsesc din nou dar un saten deschis, insa imi este frica sa nu imi stric parul.help me! plzzz.astept sfaturile voastre

Răspuns Câştigător
| myhaella922 a răspuns:

Sunt hairstylist si nu e nicio problema daca te vopsesti la un interval scurt de timp.ideea este ca ti ai ales o nuanta cam deschisa 12/0 este un blond f deschis.incearca un 7/3 sau un 6/0! ai incredere k nu ti se va intampla nimic. orice culoare ai incerca o sa ti iasa pe blondul ala deschis.asa ca nu mai ezitatongue ast sa mi spui cum a iesit:*

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Esti frumoasa tie iti sta bine oricumwinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Păi...mai vopsește-te, că de chelit-o să chelești pe la 30 de ani, nu acum.

| iloona a răspuns:

Buna! pe www.thehairshop.ro gasesti toata gama de vopsea profesionala, tratamente si sampoane Wella Profesionals

| capshunicuta a răspuns:

Incearca pallete mousse color 665. e o nuanta super pe care o sa o incerc in curand!

| Patttri a răspuns:

Imi poti spune te rog ce nuanta de blond ai folosit in poza pe care o ai? O ador foarte mult si as vrea sa ma vopsesc si eu asa insa nu stiu cum se numeste si de la ce firma e.