| minime3 a întrebat:

Fetelor, pentru a parea mai tanara, e adevarat ca in loc de ruj mat sau oricare fel, trebuie sa folosesti un luciu de buze cu putina culoare? E o alegere buna? In ce sa investesc? Sunt trucuri de frumusete la care cred ca va pricepeti. P.S: luciu sau glos, nu mai stiu denumirea. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Emma24dsxd a răspuns:

Da,asa se spune ca pentru a parea mai tanara sa folosesti glos in loc de ruj mat, buzele par mai pline.Tot asa depinde si de machiaj cele stridente incarca pielea si te fac mai matura..eu investesc mai mult in produse pentru curatarea tenului, creme masti.Sti cum se spune tenul curat este ca o panza alba pe care aplici machiajul.

| minime3 explică (pentru Emma24dsxd):

Multumesc pentru confirmare! Asa fac si eu in legatura cu tenul! O seara placuta iti doresc!

| Heunng a răspuns (pentru minime3):

Lol

| Ciprian92c a răspuns:

Poti folosi ce doresti tu, daca ai nevoie de recomandari si sfaturi pentru cum sa folosesti un ruj citeste articolul atasat.

https://www.ainevoie.ro/cel-mai-bun-ruj-de-buze/