| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, recomandati-mi un rimel bun, la un preț accesibil!

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Rimmel London, Scandal Eyes- cel portocaliu. In prezent il folosesc tot pe cel de la Rimmel London wake pe up, este bunicel, dar il prefer pe cel portocaliu, nu-mi lipeste genele si imi ofera mai multa arcuire. happy

| Adry05 a răspuns:

E unu de la Rimmel London, scandal eyes negru cu capac portocaliu, e pana in 15 lei daca nu ma insel si mie mi se pare absolut genial la pretul pe care il are. Face genele super daca stii sa-l aplici, nu curge decat in cazuri extreme (daca plangi, te uda ploaia sau alte din astea) si e si usor de demachiat.

| NicolAlexa2000 a răspuns:

Eu îţi sugerez produsele Avon anume rimelul Mascara Luxe pentru volum e foarte bun, il găseşti la 20 lei