| ochiverzi91 a întrebat:

Fetelor spuneti-mi si mie va rog parerea voastra despre blogul meu www.makeupmylifewithpink.blogspot.com (adresez aceasta intrebare fetelor din cauza ca este un blog de machiaje) Deci ce parere aveti? M-ati ajuta foarte mult :) Mersi

1 răspuns:
| LaLea23 a răspuns:

E bine, dar cind iti faci pozele ca alea care cu parul ar fi super sa ti le faci la un fon alb la perete sau in cer nu stiu...In rest e super...Il ador, chiar si am incercat citeva machiaje!