| Daria a întrebat:

Fetelor, sunteti multumite de cum aratati?
Daca nu, cum ati vrea sa aratati?

Răspuns Câştigător
| Annemary_2131 a răspuns:

Nimeni nu e perfect deci trebuie sa ne acceptam asa cum suntem, totusi nu sunt total multumita de cum arat:
1 -asa vrea sa nu mai am cosuri desi le tin cat de cat sub control
2 -as vrea sa am bustul putin mai dezvoltat
tu ce ai schimba la tine?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu sunt perfecta. Intr-o zi am impresia ca arat bine, in alta zic ca arat groaznic!

Probabil mi-as dori sa am sanii un pic mai mari, si sa-mi dispara mai repede cosurile si punctele negre. laughing.
Si nasul alta forma...thinking

Atat.Desi ma bucur ca oameni ma plac asa cum sunt, deci sunt multumita oarecum! happy

| rosto a răspuns:

Dat fiind faptul ca nu m-a facut mama Dita von Teese, ma multumesc cu ce am happy

| DenysaLove a răspuns:

Sincer eu nu sunt 100% multumita.
Mi-as dori sa ma mai ingras 10 kghappy.
Sunt destul de slaba pentru varsta si inaltimea mea si imi doresc enorm asta de ceva ani bunisigh (15 ani, 1. 55 inaltime si 38 kg)

| Alice_2134 a răspuns:

@Xtina si modesta

| Xtina_8376 a răspuns:

Sunt perfecta :X laughing

| Xtina_8376 a răspuns:

Ms pentru "stupid" oh go on asta nu ma face sa ma simt "mai putin" perfecta laughing

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Sincer nu prea ma intereseaza asa mult, nu ma obsedeaza, cine ma iubeste ma iubeste pentru cine sunt nu pentru cum arat!