| Amelya02 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii care se penseaza? happy

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Nu este obligatoriu ca un baiat sa se penseze! Si nu neaparat cei care nu se penseaza sunt neingrijiti sau neglijenti. Multi baieti n`au nevoie sa se penseze...Dar totusi, cei care fac o obsesie din atata pensat si ingrijit, etc intotdeauna or sa dea o tenta de gay in fata celorlalti baieti!

14 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

daca l-as convinge si pe al meu sa ma lase sa il pensez ce bine ar fi laughing da, imi plac

| JamilaGizeh a răspuns:

Da! de ce nu?

| logatcamembru a răspuns:

Da! dau inpresia ca sunt ingrijitibig grin

| CausingCatastrophy a răspuns:

Da,unora chiar le trebuie, la unii nu, adica tine de cum se simt ei... la unii chiar arata bine, decat cu ditamai spranceana.(sau unii care au monospranceana, oribil)

| AllyTudy17 a răspuns:

Nu laughinglaughing

| Amelya02 explică (pentru AllyTudy17):

De ce nu?

| AllyTudy17 a răspuns (pentru Amelya02):

Pai ori e baiat ori e fata? Ce vrei sa pui ca tie iti plac?

| CrystyChrys a răspuns (pentru AllyTudy17):

rolling on the floor auzi si la asta ori e baiat ori e fata laughing fetele dc se penseaza? raised eyebrows

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Da normal...prin pensat arata ca au grija de ei:*

| chanelll a răspuns:

Da, desii unii chiar nu au de ce sa se penseze. happy