| Isabellpink a întrebat:

Fetelor va rog sa imi spuneti ce crema pentru vergeturi si celulita ati folosit si a dat rezultate? Sunt disperata pentru ca mi-au aparut vergeturi si nu stiu cum sa ma scap de ele. As vrea sa stiu firma cremei si pretul. Va multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Uite aici ai ceva creme http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-crema-vergeturi.html

Dar eu zic ca mai bine mergi pe calea naturala.
http://www.sfatulmedicului.ro/......urile_3934
Iar pe langa asta du-te la o sala de fitness.
Sportul este cel mai bun si sanatos. Cateva exercitii pe zi cred ca te rezolva.
http://www.topfitness.ro/exercitii-antrenament/exercitii-pentru-femei/

http://www.topfitness.ro/exercitii-antrenament/un-corp-de-invidiat/

Succes!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrisAvon a răspuns:

Hmm in primul rand pentru cei care au dat raspunsurile acelea "destepte" vreau sa-i informez ca vergeturile pot aparea si la persoanele slabe, nu trebuie neaparat sa fii supraponderal.
Acum, pentru intrebarea ta, mai multe cliente de-ale mele au folosit Tratamentul impotriva vergeturilor de la Avon si au fost multumite de rezultate.
In plus, acum in Campania 4 s-a lansat acest tratament intr-o formula imbunatatita, si pretul e de doar 27 de lei. Multe persoane au impresia ca fiind atat de ieftin sau fiind de la Avon asta inseamna ca nu e bun, dar nu e adevarat.
Daca vrei sa vezi produsul, catalogul sau poate chiar sa comanzi te invit sa intri aici http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/campania-4-2012-avon.html

| Marian3rd a răspuns:

Deci esti grasa.
Graso laughing

| Isabellpink explică (pentru Marian3rd):

Esti prost/proasta pentru ca nu trebuie sa fi grasa sa ai vergeturi.Mai du-te pe la scoala si dupa jigneste bai fara nume ce estiwinking

| Marian3rd a răspuns (pentru Isabellpink):

Vergeturile apar din cauza obezitati, ma gandesc: ce ai putea face cu crema anticelulitica te speli cu ea pe cap de matreata. laughing
Ar trebuii sa te iei cu ceilalti de mana pentru ca toata comunitatea TPU este asa

Huuuaaaa. Graso rolling on the floor

| Isabellpink explică (pentru Marian3rd):

Apar in timpul adolscentei din cauza oscilatiilor de greutate.Ai fi putut sa te documentezi inainte sa raspunzi si la misto, macar stiai ce misto sa faci laughing Nu ma intereseaza sincer pararea ta eu am cerut un sfat despre o crema care le face sa mai dispara nu am cerut sa faci tu pe desteapta/desteptu.Ca sa fiu sincera cu tine te compatimesc pentru ca stai si iti traiesti viata virtual jignindu-i pe altii iar poate tu cand te uiti in oglinda incepi sa plangi la cat de urat/a si gras/a esti. Sincer nu ma intereseaza parerea ta despre greutatea mea.La revedere si o zi buna sa ai!

| Marian3rd a răspuns (pentru Isabellpink):

De ce iti oscileaza greutatea, tu chiar esti adolescenta nu pot sa cred.
Ok, Ok iti recomand si eu o crema pentru vergeturi, cauta la farmacie pucioasa asa scapi si de purici si de toata greutatea corporala in exces, cu putin noroc va ramane doar spiritu de tine ceea ce este destul de usor presupun, nu cred ca mai este nevoie de documentare.

| InUtZaaa a răspuns:

Eu am auzit ca sut bune cremele ale pentru problema pe care o ai tu uitate la ladys eu o firma foarte buna...big grin