| denykiss a întrebat:

Fetelor, vine vara... Ce pregerati tanga, boxeri sau gogosarii bunicii?
Ce e mai ok?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Lenjeria se alege in functie de tinuta. La o rochie eleganta dintr-un material mai subtire se preteaza o lenjerie moderna fara cusaturi, la tinute mai sport merg si chilotii bunicii, iar la pantaloni, fuste mai mulate tanga.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare indiscretă, dar de ce te interesează ce lenjerie intimă poartă fetele? Dar daca nu poartă? Fiind cald afară vor să aibă aer conditionat la p... icioarelaughing

| denykiss explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred ca e indiscreta... e just for fun si de curiozitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,as zice ceva, dar cica "te jignesc".

| Just0a0dream a răspuns:

Tangabig grin
Mi se par mult mai comozi(poate din cauza ca asa m-am obisnuit) si nu se vad prin pantalonii subtiri de varahappy

| denykiss explică (pentru Just0a0dream):

Porti des? de ce iti plac?

| Just0a0dream a răspuns (pentru denykiss):

Da,mereu.Pentru ca m-am obisnuit asa cam de 4-5 ani si acum nu mai suport altceva pentru mine sunt cei mai comozi, plus ca nu se vad prin colanti(asta port mai mereu). Scuze de intarziere.

| denykiss explică (pentru Just0a0dream):

De la cati ani porti? Cum a fost prima data? La plaja porti?

| Just0a0dream a răspuns (pentru denykiss):

De la 12 ani.deci de aproape 6 ani, zilnic.La inceput naspa erau foarte incomozi.Da de ce sa nu port? Foarte multe fete poarta

| denykiss explică (pentru Just0a0dream):

Foarte tare!

Si cum e sa porti chiar zilnic? Oare se uita baietii mai des dupa tine? dar la plaja? Te face sa te simti mai sexy? Ce modele porti?

Răspuns utilizator avertizat
| ovi001 a răspuns:

Eu sunt băiat, eu îți zic sa porti tanga. happy