| rosesonfire a întrebat:

Fetelor, voi ati purta un astfel de tricou?

http://www.stradivarius.com/......%2BT-shirt

Ma gandesc ca ar merge bine cu jeans albastri si bascheti negri sau cu pantaloni scurti albastri si sandale maro sau balerini albi. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Uuu foarte frumos happy

| Patty_8050 a răspuns:

Da, as purta! Chiar am cateva asemanatoare. Plus ca e de la Stradivarius big grin Imbracamintea de la Stradivarius si Bershka sunt preferatele mele, si au si preturi extrem de accesibile. happy

| SMCool10 a răspuns:

E dragut! Ar merge sa-l porti la scoala! Sau cand iesi(dar atunci cand este cald!)