| iMicutssa a întrebat:

Fetelor, voi ce șampon folositi? Tocmai ce mi-am terminat șamponul și într-adevăr a dat rezultate. Acum vreau sa îl schimb. Ceva recomandari? Ce părere aveți despre șampoanele wella? ( menționez că aș vrea ceva pentru volum, ) și să se găsească în farmacii daca se poate

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Eu folosesc de la nivea tot pentru volum, dar la fiecare spălare folosesc aproximativ o jumătate de linguriță de bicarbonat și la final obțin volumul pe care îl vreau. Am încercat un șampon făcut acasă, din oțet, bicarbonat și esență și a fost foarte bun, dar nu mai găsesc esența pe care o foloseam și am revenit la șamponul obișnuit folosind în continuare bicarbonatul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosisem Bioderma Node G si avea mult volum, se simtea foarte usor parul dar mie tot mi se ingrasarepede parul cu el. Ai putea sa il incerci, mie in perioada aia mi se ingrasa parul zilnic si il spalam in fiecare seara.

Acum folosesc head & shoulders 2 in 1 classic clean. Are mult volum, desi eu am parul subtire, si se ingrasa greu.

| kiri11 a răspuns:

Eu rezultatea foarte bune am cu vivese senso duo. Citeste opinii pe internet despre happy

| GreenVoid a răspuns:

Wash and go.

| Bianca55732 a răspuns:

Pachetul cu sampon si balsam Garnier Honey treasures, face parul moale si stralucitor pentru mult timp

| Cimpan_Adriana_1995 a răspuns:

Pai eu folosesc ceva de la Pantene are mult volum si spală bine! Eu ți-l recomand!