| ElementX a întrebat:

Fetelor, voi cum ati scapat de VERGETURI si CELULITA?

Răspuns Câştigător
| Yoyoioana a răspuns:

Http://www.femeia.ro/......ei-2136348
eu am pus de curand in practica si astept rezultatele :)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De vergeturi şi celulită nu scapi toată viaţa!
Tot secretul constă într-o alimentaţie corectă şi sănătoasă şi mişcare zilnic.
Te pup!

| DaRaspund a răspuns:

De vergeturi nu scapi, pentru sport, masaj si creme speciale.Am una profesionala care se foloseste in saloane si pare sa dea rezultate.

| Farmec a răspuns:

Pentru a scapa de vergeturi iti recomandam sa folosesti crema restructuranta antivergeturi din gama Gerovital Plant.Se aplică pe picioare, abdomen şi braţe masându-se cu fermitate până la completa absorbţie în piele. http://www.farmec.ro/......ri-20.html
Pentru a trata celulita, recomandam produsele din gama Gerovital Body Slim:http://www.farmec.ro/produse/criterii-110-gerovital-bodyslim/1.html

| anda072000 a răspuns:

Apucate de sport..sau de inot