| apaplata_7449 a întrebat:

Fetelor, voi preferati sa purtati fuste cu strampi sau fara?

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu prefer sa port fuste fara strampi! Nu mai sunt la moda fustele cu strampi! Poate doar la o nunta, undeva unde ma imbrac elegant dar in rest nu mai port strampi!

| T30D0RA a răspuns:

Fara, normal!

| Petronela a răspuns:

Eu prefer sa port fuste fara strampi

| luiza a răspuns:

Vara nu purtam fuste cu dresuri. nu numai ca e cald ci si pentru ca la fustele vaporoase de vara+ sandale ciorapii dau ca nuca in perete

| JustMe a răspuns:

Fara!

| iuli a răspuns:

Fara. Mie mi se par foarte incomozi.

| Ladybuug a răspuns:

Eu vara port fara dressuri pentru ca este cald si pentru ca la sandale, saboti etc arata foarte urat. Toamna, iarna si primavara port dressuri.

| Missin`you` a răspuns:

Fara happy mai ales pe caldura asta happy e mult mai bine asawinking si mai sexywinking

| Lucky_9459 a răspuns:

FARA
ma simt mult mai comoda

| Bitzii~Bitzii a răspuns:

Fara:-d

| bittersweet_1621 a răspuns:

Eu prefer fara strampi:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara pentru ca vara e cald si daca,, mai imi iau si strampi ma sufoc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de obicei sa port fuste fara strampi pentru ca ma simt mai comoda.Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu fuste si strampi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doar iarna

| AdorDresurile a răspuns:

Eu port mereu cuwinking

| ioana07 a răspuns:

In general eu port fuste cu strampi pentru ca ma simt mai comoda in ei chiar daca e vara.

| ioana07 a răspuns:

In general eu port fuste cu strampi pentru ca ma simt mai comoda in ei si daca este vara si port o fusta, imi iau strampi mai subtiri.

| ioana07 a răspuns:

Imi place sa port fuste cu strampi deoarece ma simt mai comoda in ei.