| Speranta12 a întrebat:

Fetelor, voi unde va epilati? La dus sub apa curgatoare? Si cat timp va ia sa va epilati?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

M-as electrocuta la dus laughing
Ma epilez cu epilatorul [ am vreo 3 ] si benzi de ceara pe picioare - iau cam 80% cu ceara si restul cu epilatorul.
Se numeste Depilare cand doar TAI parul NU il smulgi.
Cat imi ia pai... 30minute pussy - mai iau si cate o pauza, 15mins brate, 1 ora picioare pentru ca nu vreau sa ramana vreun fir mai ales alea f subtiri si mici de pe coapsa.
Subrat max 1 minut - amandoua la 1 sapt.

| brokxy a răspuns (pentru alina2k18):

Cu epilator electric te epilezi acolo jos? NU doare? Eu cand dau pe picioare parca mi-ar scoate creierii

| alina2k18 a răspuns (pentru brokxy):

Ma fac de peste 10 ani, deci m-am obisnuit, da, doare dar nici cat sa lesin de durere big grin

| christine99 a răspuns (pentru alina2k18):

Iubitul tau TREBUIE sa te iubeasca laughing