| CannonFodder a întrebat:

Fetelor, vouă vă plac sandalele/slapii la baieti? Dacă da, vă plac purtate doar cu pantaloni scurti sau si lungi?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E ok sa poarte si baietii sandale. Merg si cu pantaloni lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac bărbații care poartă șlapi sau sandale în afara plajei.
Is just a choice.

| Jessica1235 a răspuns:

Le sta bine cu sandale sau șlapi și la pantaloni lungi și scurți

| MihalacheTutunaru a răspuns:

Salutare tinere,
Sotiei mele raposate ii placea atunci cand purtam sandale. Mai ales cand le asortam cu sosete! Nu stiu cum mai e moda zilele acestea, dar cu siguranta nu s-a schimbat atat de mult.
Sper ca te-am ajutat!
Cu drag,
Mihalache Tutunaru