| RaLuaCH a întrebat:

Fetelor! vreau sa imi iau unghii false din magazin si nu stiu cum sa le lipesc pe unghii. ca apoi sa le mai dau si jos daca ma intelegeti... vreau mai inamanunt sau sa inteleg ceva din ce spuneto ok? merciii :X dau funda

Răspuns Câştigător
| Ruocsss a răspuns:

Unghiile false de obicei au un lipici. Ceva gen "picatura" dar nu e asa rezistent.Le poti lipii cu un licipi mai bun de ex picatura apoi daca vrei sa le dai jos tii degetele sub jetul de apa calda si se va deslipii. Sau, exista unghii care au deja un fel de lipici pe ele. Alea sunt mai indicate deoarece nu-ti afecteaza asa tare unghia. Acum e alegerea ta. Funda; x?

6 răspunsuri:
| fashiongirl97 a răspuns:

Mai bine te duci la un salon, sa ti le puna o persoana care se pricepe, o sa fie mai scumpe dar merita si cand te plictisesti de ele te duci si ti le da jos.eu mi-am pus din alea de la magazin si sunt cam nasoale mai ales cand vrei sa ti le dai jos.

| RaLuaCH explică (pentru fashiongirl97):

Pai si cum le-ai dat jos? tot cu apa calda?

| fashiongirl97 a răspuns (pentru RaLuaCH):

Cum sa ti le dea cu apa calda laughing)))))))) nu stiu exact procedura care se face la salon dar te asigur ca nu cu apa calda, pentru ca nu ti le lipeste cu lipici

| zw33ty a răspuns:

Daca doresti unghii false cu gel +tips contacteaza-ma happy 60 ron

| RaLuaCH explică (pentru zw33ty):

Poti sa-mi arati un model te roog? da.mi un site

| zw33ty a răspuns (pentru RaLuaCH):

Intra pe unghii. false20 sau https://www.facebook.com/unghiutefalsebucuresti