| 009 a întrebat:

Folosesc protectie solara de la nivea
http://www.kudika.ro/......ral.html.E adevarat ce se spune(ca te ajuta sa te bronzezi)? daca da cam cat timp trebuie sa stau introzi ca sa ma pot bronza cum zic ei?

FUNDA! pentru cel mai bun:)

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Mi-am cumparat si eu si nu prea m-am bronzat, dar nu prea am putut sta la plaja pentru ca a mai si plouat, iar eu am tenul deschis la culoare si de obicei nu prea ma bronzez cine stie ce. In schimb, nu m-am ars sau cojit deloc, iar pielea mea arata lucioasa si frumoasa. Mi-a placut si textura nelipicioasa, deci eu zic ca-si merita banii, mai ales daca ai norocul unui ten mai putin sensibil. Succes la bronzat! big grin