| Ирина19 a întrebat:

Foloseste cineva spray de par impotriva arsurii? Vreau sa stiu daca chiar ajuta, are rost sa-mi iau?

Va multumesc! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| 123456 a răspuns:

Nu neamparat spray incearca ulei special pentru par mai ales daca til indrepti si e super bun face parul sa luceasca si sta si mai mult drept

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu am un spray de la gerovital pentru varfuri deteriorate si e super! am dat pe el 10 ron cred. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 asa arata. gasesti la plafar sau in kaufland ( eu de acolo l-am luat)

| chels95 a răspuns:

Daaa! E genial

| Denisa85 a răspuns:

Nu te ajuta cu absolut nimic. Eu folosesc spray de par impotriva arsurii de foarte mult timp si chiar nu m-a ajutat, parul meu se ardea din cauza placii folosita in exces, masca de la Kallos este foarte buna.

| Ирина19 explică:

Ok, dar uleiurile cum le folosesc? cind trebuie sa ma dau cu ele si cum?

| Desollatorr a răspuns:

Spray-urile de par impotriva gandacilor sunt aproape inexistente, cel mai usor se gaseste RAID antimolii si alte coţofane