| Sara2 a întrebat:

Folositi parfumurile d&p? ce parere aveti de ele? pe care l-ati folosit si cat de mult sau putin vin se pare ca seamana cu originalu?

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

La barbati sunt foarte bune. Iti recomand cu placerebig grin

| Culto_Nocturno_1990 a răspuns:

Le folosesc de 1 an cu placere. Inainte mi le cumparam originale si pot sa spun ca diferenta e ZERO! atat la miros cat si la persistenta. Am folosit Armani - Code, Christian Dior - Fahrenheit, Paco Rabanne - 1 Million, Paco Rabanne - Black XS. Deci dupa cum am zis, pe astea le-am avut si originale si de la D&P. de cand i-am descoperit iau numai de la ei si fiind ieftine pot sa iau chiar cate 2-3. Incearca cu incredere!