| Alexandra7070 a întrebat:

Fondul de ten Fenty Beauty este indicat pentru acnee? Nu o agraveaza?
Tenul meu este putin gras si am acnee.
Astept parerile voastre!
FUNDA

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E ok sa folosesti fond de ten din cand in cand evident daca iti trateaza acneea un medic dermatolog.

| Alecsa1190 a răspuns:

Nu e bun. Încearcă Dermacol el e făcut pentru imperfecțiuni. Eu am folosit Fenty Beauty și coșurile s-au făcut mai mari.

| larisaaatapy a răspuns:

Eu îl folosesc, și mi se pare bun.Despre treaba cu acneea nu stiu ce sa zic, nu am avut niciodata probleme de acest gen(in prezent am 17 ani)