| WhiteScarf a întrebat:

Funda! A comandat cineva de pe asos.com? Nu stiti cat se plateste vama?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Am comandat eu si am scris un articol pe tema asta : http://therhythmofheels.wordpress.com/......-complete/
Daca nu gasesti acolo tot ce intereseaza te invit sa imi lasi un comment si voi incerca sa te lamuresc.

| WhiteScarf explică (pentru BiuL):

Multumesc. Chiar m-a ajutat. Cum domeniul site-ului este.com am presupus ca e din America si trebuie platita vama. happy

| BiuL a răspuns (pentru WhiteScarf):

Nu ai pentru ce!

3 răspunsuri:
| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Ar trebuii sa scrie cand comanzi cat costa!