| necunoscuta123 a întrebat:

Funda.

Buna, mi-am comandat de pe catalogul avon 3 produse color trend corector, ruj si fond de ten, stiți daca sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Colortrend e gama cea mai ieftina si mai slaba de la avon. Depinde ce asteptari ai tu de la ele. Sa zicem ca rujul e ok dar sa nu te astepti sa acopere cine stie ce corectorul si fondul de ten. Nici rele nu sunt dar mai bine luai ceva mai scump.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Avon nu au produse cosmetice de calitate!
Vrei ceva bun si de calitate, cupara din magazin, matci ernumite.
Avon este o retea multi level marketing, care face bani din naivitatea celor care le cumpara marfa proasta, ca sa aiba cu ce platii comisioanele celorlalti.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de tenul pe care îl ai, dacă ai imperfectiuni mari fondul de ten nu va avea mare acoperire.

| Iote a răspuns:

Daca deja le-ai comandat, ce sens mai are sa ne intrebi de calitatea lor? Asta trebuia sa o faci inainte de a comanda.

| lorena1gianinak a răspuns:

Mai intai de toate invata sa scrii.Nu stim.incearca-le si vezi.Nu te astepta la o calitate superioara dar sunt produse accesibile asa ca o sa iti poti face treaba cu ele.