| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Care sunt cele mai bune metode naturiste pentru a scăpa de părul nedorit?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niste porcarii toate aberatiile de pe net, cea mai naturala metoda e ceara.

| Ctvd a răspuns:

Deci unele sunt ok. Zahar, apa, suc de lamiie si daca le fierbi se obtine o masa consistenta asemanatoare cu caramela. Este recomansat doar pe picioare, mai e si tot atat de dureroasa ca si aia cu ceara. Daca vrei sa o incerci sa o elimini de pe piele ai nevoie de apa si trebuie sa o raozi delicat.