| Alina40 a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti despre firma WILDFASHION.RO? ati comandat ceva, ati dat ramburs? au mai venit produsele?

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Am comandat acum aproximativ o luna o pereche de cizme de la ei si arata mullt mai bine decat in poza. Sunt superbe. Azi abia urmeaza sa le port prima data afara dar par destul de comode. Singurul care imi ridica semne de intrebare este tocul, care desi e gros, mi se pare mie ca atunci cand calc nu sta cum trebuie. Sper sa n-am probleme cu el.
Dar site-ul este de incredere, poti comanda linistita. Comanda mea a venit a doua zi. (am comandat vineri si a venit luni - dar na, sambata si duminica nu se lucreaza).

| AlexandraSimion a răspuns:

Produsele sunt ok iar coletul ajunge repede. Ca orice magazin, nu poți să îi multumești pe toți, pentru mai multe info poți vizita http://www.cumpar.net/pareri-wildfashion-ro/

| elen98 a răspuns:

Este o prostie.eu mi-am cumparat o rochie de acolo si a venit o zdreanta cu care puteai doar sa stergi praful.Va avertizez sa nu cumparati nimic de acolo

| Filip_Petre_1987 a răspuns:

Cele mai proaste produse...Cum a mai spus cineva am primit o zreanta de rochie... CELE MAI NECALITATIVE MATERIALE. Dislike www.wildfashion.ro

| Ema_Ema_1991 a răspuns:

Cea mai serioasa firma am comandat extensii de par si sunt perfecte desi am mai comandat si de pe la divisima bellhair si multe altele au fost toate teapa parul cadea si era foarte rar. Firma de curierat este aiurea a trebuit sa ma cert 2 zile cu ei dar Wildfashion sunt cei mai tari si plus ca doamnele de la firma vb foarte frumos.Va multumesc din suflet sa va dea D-zeu putere sa mergeti mai departe.Va multumesc de 1000000×10000000ori.❤❤❤❤❤❤