| Gabriela2011 a întrebat:

Funda! Ce rochie sa port la banchet. Sunt slabuta, inalta. As vrea niste modele de rochii dar sa nu fie nici prea simple nici prea incarcate. Si nu de pe site-urile acelea de pe net. Ms

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Buna, eu o sa iti arat niste poze, sper ca o sa iti fie de folos :D
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te'am ajutat, auzi, parerea mea e sa nu iti iei rochie lunga, nu se mai poarta :D

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Atelocin a răspuns:

Http://fashion.mozku.com/2011/04/rochii-pentru-o-ocazie-speciala/
Uita-te si tu pe site-ul acesta si fa-ti macar o idee.

| 4827 a răspuns:

Incearca o rochie neagra\m/.