| hamster a întrebat:

Funda, cum imi sterg contul? va rog...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.
Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| TrustMe a răspuns:

Funda, nu te poate sterge.

| Darkmind a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa il stergi. Daca nu il mai folosesti nu te mai loga si uita de el

| andra97 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact
trebuie sa scrii aici ce doresti si motivul(adica sa iti anulezi contul)iar ei o fac automat.

| Aspasia a răspuns:

Bună!
Cere unui admin să-l șteargă prin opțiunea contact.
O zi luminată!