| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Doresc sa scap de niste urme de cosuri, le-am spart si mi-au ramas niste urme d culoarea movlaughing...

2 răspunsuri:
| Oana3k a răspuns:

Eu folosesc crema de galbenele pentru aceste urme. Pe mine m-a ajutat. Ajuta la regenerarea pielii. Sper sa te ajute si pe tine! Succes.

| loredana_4897 a răspuns:

In primul rand, de acum in colo sa nu ti le mai spargi.Sa nu te superi pe mine ca iti zic asta, dar ar trebui sa fii mai atenta cu tine.Oricum...Ai putea sa rupi o frunza de aloe si sa iti intinzi seva ei pe toata suprafata fetei, dar dupa ce te-ai spalat pe fata cu sapun. Sper sa iti treaca.Noroc!winking