| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAAAA! Hei TPU.vreau sa imi fac un tatuaj. fara acordul parintilor de aceea vreau sa fie unul mic si simbolic cum ar fi semnul infinitului sau cv de genul de aceea il vreau la ceafa ca parul il acopera si nu se observa, ..Deci cam cat costa un asemea tatuaj micut si unde as putea sa il fac. specific ca sunt din BARLAD

8 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Poti sa iti faci unul fara acordul parintilor! Un prieten de al meu si l-a facut la un salon, si nu o trebuit nici un parinte. Si tatuajul nu stiu cat costa, dar in nici un caz 10 lei, asta daca nu ti-l face careva cu carioca. Poate costa 50 de lei, maxim ca e micut si simplu. Depinde unde te duci. Si nu ii nici un pacat, fa-ti tatuajul! Eu te sustin happy

| unknownn a răspuns:

Iti faci un tatuaj la ceafa? OMFG, cine-l vede? Doar iubitul tau cand ti-o da pe la spate si te trage de par.

| AnabelleKr a răspuns:

Nu o sa te lase sa-ti faci unul fara acordul parintilor, din pacate pentru tine...straight face

| mixxjim a răspuns:

Si te trezesti peste un an, doi, trei ca vrei sa dai la academia de politie, sau sa te faci pilot sau mai stiu eu ce si nu poti din cauza tatuajului si-ti ratezi viata pentru un nimic. daca chiar vrei si vrei, sa-ti faci damblaua, fa-ti unul semi-permanent, il ai cat sa-ti faci placerea si nu risti sa regreti mai tarziu o toana de moment happy

| YONTU a răspuns:

Costa in jur de 10 lei; dar atentie este pacat!

| Si_ATat_theo_1997 a răspuns (pentru YONTU):

Este pacat de ce?

| YONTU a răspuns (pentru Si_ATat_theo_1997):

Pt ca in Imparatia Domnului trebuie sa intram la fel cum ne-am nascut:fara cercei si fara tatuaje; trebuie sa ne protejam corpul si sa avem grija de el daca vrei sa traiesti vesnic in Rai! Ai inteles?

Răspuns utilizator avertizat