| anonim_4396 a întrebat:

Fundiță! Vreau să-mi colorez părul, dar acesta are o culoare închisă.Am încercat anul trecut, dar nu s-au văzut rezultatele.Am găsit ceva numit "Garnier Color Styler", însă nu știu dacă se găsește în România. Știți cumva ce aș putea folosi pentru a-mi colora părul fără să-l decolorez?

5 răspunsuri:
| Mrr2000 a răspuns:

Spuma pentru colorare. Eu sunt blonda si, cel putin pentru mine, spuma "Trendy" a funcționat. Zi buna!

| Mirela27 a răspuns:

Fara decolorant nu o sa iti iasa

| RalucaAnastasia a răspuns:

Trebuie neaparat decolorat daca vrei o culoare deschisa, mai ales daca parul tau este inchis la culoare! Decolorarea trebuie sa o faci treptat si in timp o sa ajungi la culoarea dorita! happy

| AlinDelon04 a răspuns:

Fii atent te invat eu, te poti vopsi temporar cu hartie creponata, cum procedezi:
1.Fierbi apa
2. O pui intr-un lighean
3.Pui hartia creponata peste apa fiarta
4. Le scoti, ele isi lasa acolo culoarea!
5. Bagi capul acolo
6. Si vei vedea rezultatul
P.S Culoarea parului este temporara la 2-3 spalari se i-a!
Funda? :-D

| Swallalala a răspuns (pentru AlinDelon04):

Am încercat, dar am părul brunet și nu s-a văzut culoarea.