| GraveDigger91 a întrebat:

Găurile din urechi,cele pentru cercei,se astupa vreodată? Daca nu,macar,in timp, se "maschează" sau umple sau trece cumva gaura aia?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu le am de la 14 ani (acum am 27 ) am dat cercei jos, ba i-am pus, si asa mai dep... Gaura? da, se formeaza o pelicula mica de piele, cu prima ocazie in care impingi o scobitoare, sau un cercel, se rupe si ii poti pune iar.Pe vremea cand eram pustan se purta 2 cercei in stanga, apoi a aparut o alta moda in care se punea unu stanga unu dreapta.Insa nu mi-a placut neam, gaura din limba mi s-a astupat dupa 2 luni in care mi-am scos piercingu(in limba am avut 5 ani) si in 2 luni s-a dus haha... big grin depinde de cat timp ai gaura happy daca o ai de o zi doua sau o saptamana, normal ca se vindeca.Dar daca e mai mult 2 3 ani, nu cred

1 răspuns:
| ASDW4LIFE a răspuns:

Un prieten din scoala purta cercei dar diriginta nu vroia ca baietii sa poarte cercei si dupa ce a renuntat la purtat cercei a ajuns sa se astupe acea gaura.