| suntcuriossastii a întrebat:

Gecile de blug, cele din fâș, piele dar blug se pot scurta la croitor?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal. O geaca de fas am scurtat asta vara si croitorul, incapatanat, nu mi-a scurtat cat trebuie. Acum, cand va veni vara, o sa trebuiasca s-o duc iarasi ca-mi ajung manecile la varful degetelor.

| Catrice a răspuns:

Un croitor priceput poate scurta orice tip de haina.

| ibaal a răspuns:

Sigur!
Orice se poate modifica, atat timp cat mergi chiar la un croitor bun, nu la un de-asta cu "fite" de designer. Am dus eu niste blugi la scurtat si i-a scurtat cu totu' straight face