| R100 a întrebat:

Gene smoc sau gene false banda?! Pentru un botez

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

Genele tip smoc par mai naturale si le pui acolo unde vrei tu si tin vreo 4 zile, depinde cine ti le pune... de obicei se pun doar in unghiul exterior al ochiului pentru un efect de alungire si marire. Cele tip banda sunt muult mai usor de pus, rezista mai putin plus ca dau un efect dramatic asupra privirii fara prea muult machiaj. Acu depinde de tinuta ta, de locul unde o sa fie botezul,... eu una prefer machiajul dramatic pentru cluburi. pupici

5 răspunsuri:
| R100 explică:

Dar sa imi spuneti si motivul va rog, pentru ce va dati cu parerea

| sddsdsdewre a răspuns (pentru R100):

Pentru ca e mai bine sa fii naturala decat cu toata falsurile.

| sddsdsdewre a răspuns:

Mai bine poarta-ti genele naturale.

| Lauria a răspuns:

Dacă e pentru un botez mai bine ţi-ai lăsa genele tale, ca să nu ieşi în evidenţă.Din câte ştiu eu, la botezuri se îmbracă modest şi normal.Baftă!

| Ada2332 a răspuns:

Niciuna. Eleganta, dar simplitate. Naturaletea e cea mai sofisticata :*.
+ ca, iti distrugi genele, asta vrei, doar pentru o singura seara?