| Bestxl a întrebat:

Genele cresc, si daca da...Cum? sad

8 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ulei de ricin aplicat la radacina happy
intreaba la farmacie sa aflii mai multe

| Bestxl explică (pentru AnnnaMarrria):

Nu e bun de nimic, chiar nu e bun!

| Maria1555 a răspuns (pentru Bestxl):

Este bun doar pentru a le face mai dese. însa în lungime cred ca trebuie sa aștepți destul de mult, sau incearca cu cutiuța cu minuni de la oriflame

| crissa20 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin aplicat pe gene seara inainte de culcare si evita cat poti rimelul o perioada! bafta!

| tombraiderunderworld a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la oriflame ca un fel de balsam de buze si nu ii numa pentru buze ii si pentru coatele uscate si pentru piele uscata dar ii mic. eu ma dau cu el pe gene si sprancene si iti cresc :*:* al meu ii cu migdale..este si cu nuca de cocos si simplu >big grin:d< puup

| DeeaMada a răspuns:

Daca te dai cu rimel nu iti vor creste genele, doar o sa le alungeasca

| romanirinaraluca a răspuns:

Ulei din bambus aplicat cu un betisor de urechi pe toata suprafata genei ii imbunatateste structura si ajuta la dezvoltarea lor uleiul nu este foarte scump o sticluta de 15 ml este 7 lei date cu el daca il cumperi 3 saptamani l-am folosit si a fost miraculorwinking! nu te va dezamagi laughingwinkingsincer! FUNDITA?big grin?

| DearToff123 a răspuns:

Cu rimel.