| anonim_4396 a întrebat:

H&M - nu stiti cand se deschide magazin si in Oradea? big grin

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @iooaannaa! La începutul lunii septembrie 2010, Graham Kilbane, directorul general al Omilos, proprietarul Era Shopping Park din Oradea şi Iaşi, a făcut publică intenţia de a atrage retaileri importanţi ca Zara sau H&M în Oradea, dar a spus că este conştient că extinderea acestor retaileri în oraşele de provincie va fi vizibilă abia peste 2-3 ani.
Cu alte cuvinte, în viitorul apropiat care în zilele noastre este incert.
O seară cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Am vazut pe internet ca deja fac angajari, deci in cateva luni va exista h&m si in oradea