| whatisthis19 a întrebat:

Hainele din mall sunt fake?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unele da, altele ba!

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde ce intelegi prin fake. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut, toate. E o conspiratie a mall urilor. Au zis toate 123443 mall uri din lume ca vor vinde doar haine fake. Au inchiriat spatii chiar si la firme fake care se dau drept firmele adevarate... noroc ca te ai prins tu.

| împreunăfacembine a răspuns (pentru suntserios):

Morr. Cum ai putut minti atat de sincer?

| suntserios a răspuns (pentru împreunăfacembine):

M ai prins... de fapt sunt 123445 mall uri

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

Crec ăsta e și din categoria ălora care zic că virusu nu există că nu-l poate vedea

| aXy99 a răspuns:

Totul este fake.

| danutzu96 a răspuns:

Firmele alea de haine din mall, crezi ca ar vinde haine contrafacute sub brand-ul lor? Logic acum … Ca unele sunt de calitate mai buna si altele nu asta este alta poveste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-ar mai vinde in mall daca ar fi

| Liviu322 a răspuns:

Depinde la ce magazin te referi din mall, spre exemplu, new yorker e plin de replici

| Adry05 a răspuns (pentru Liviu322):

E o diferență între fake-uri și replici nu știu cum să-ți zic...