| SukBin a întrebat:

Hanbok coreean preturi si unde poate fi gasit? Stiti cumva?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Din Romania de la vreun magazin nu poti cumpara. Daca vrei foarte mult sa ai unul atunci poti duce mai multe tipuri de material la un croitor si ii spui exact cea ce vrei. asa va arata mult mai bine. Nu iti recomand sa iti comanzi unul de pe internet pentru ca o prietena de-a mea a facut asta si a fost total dezamagita cand i-a sosit pachetul; ce era inauntru arata foarte urat. Iti recomand croitorul pentru ca si eu acolo vreau sa imi fac.

2 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Si eu am vrut sa-mi cumpar online dar am renuntat la ideea asta din mai multe motive si chiar m-am gandit sa apelez si eu la un croitor pana la urma cred ca asta voi face

| SukBin explică:

Multumesc mult