| botosel a întrebat:

Heei, am si eu o intrebare. Toata lumea se plange de pistrui si cum sa scape de ei, in schimb eu vreau pistrui. O verisoara si-a dat cu un sambure de piersica parca si ziua urmatoare i-au aparut pistrui. Sunt curioasa daca exista medote sa iti poti face pistruihappy. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Chestia cu samburele o stiu si eu.Insa nu stiu daca e adevarata happyTotusi incearca asabig grin Poate merge happy

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da exista. Inca de mica mama imi zicea sa nu dau cu samburi pe fata[sa nu le sparg] ca imi ies pistrui. Din cauza asta a avut frstele meu catva pistrui. Dar dupa aceea a scapat de ei.Sunt temporari.
Sparge samburele moale si amarui a corcodusei pe fata. Dar nu va tine mult, ci vor disparea pana la urma.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cred ca am sa incerc si eu big grin

| Giuly_3112 a răspuns:

Habar nu am da ii adevarat nu iti dori sa ai pistrui ca eu am nu am multi dar am si nu prea imi place sincer am si pe maini straight face nu este prea fain da mno cum vrei tu. Da este adevarat fa si tu asa ca verisoara ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat dar sfat nu ai vrea sa ai pistrui crede-ma te face sa pari tocilara dar ma rog cum vrei u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai si eu incerclove struck
ador pistruii

| HaChick a răspuns:

O ex.GF avea pistrui, si mi-a placut de ea la nebunie. O faceau mai speciala. Era bruneta cu ochi mari negri, trei alunite si deasupra obrajorilor avea o duzina de pistrui mici. O scumpete de fata... pun pariu ca acum dupa moda EMO va veni moda fetelor cu pistrui "artificiali". laughing Sa fiti iubite! Pa! :*
happy

| wCarla a răspuns (pentru HaChick):

Voi incerca si eu metoda big grin

| rox13 a răspuns:

Si eu adooooor pistruii! love struck

| Diia_Diana_1996 a răspuns:

Da...stiu si eu vreau pistruii dar se pare ca singura optiune e sa tii desenezi... nu inteleg de ce cineva ar vrea sa scape de pistruii sut asa de adorabilii love struck pacat ca eu nu am sad