| anonim_4396 a întrebat:

Heei, buna! Vreau sa plec la frizer dar nu stiu ce sa-i zic sa-mi faca :d Am parul lung, si vreau sa mi-l scurtez. dar sa fie si ceva in moda. Am cautat pe net si am gasit poze dar nu mi-au placut. Poate n-am cautat unde trebuie. In fine. Scrieti-mi niste link-uri va rog cu poze sau sugestii din care sa pot alege.
P. S. mai am si breton*winking

Dau fundita! si vot happy :*

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Daca esti fericita posesoare a unui par lung si bogat, indiferent daca acesta este ondulat sau drept, astfel de coafuri sunt foarte usor de realizat, arata minunat si te vor face sa fii in centrul atentiei.

Fundoi?:X:x

| becka133 a răspuns:

Eu sunt tunsa bob...si eu am avut parul pana la fund.nu transpiri dar nici nu arati jalnic, nu este nici foarte greu de intretinut.

Funda?

| CrIsSa1 a răspuns:

Poti sa ti-l faci in V scurt ara arta frumos!

| Arrysa a răspuns:

Daca ai fata rotunda ar fi bine bob...dar daca ai fata mai ovala ar fi frumos pana la umeri(putin mai scurt de umeri)si filat! :* Sper ca te-am ajutat...laughing