| adela2012 a întrebat:

Heei. Ce magazine de haine la un pret cat de cat rezonabil in Bucuresti stiti?

6 răspunsuri:
| J3nnif3r a răspuns:

Nu toate hainele din magazinele de firma sunt 4 milioane si (pentru ceilalti) nu fiti rai pentru ca poate unii oameni chiar nu au bani daca tu ca persoana te-ai nascut intr-o familie mai instarita sau ai ajuns sa iti faci o cariera si sa iti permiti sa dai 4 milioane pe o bluza atunci simte-te norocos pentru ca nu toata lumea poate face asa ceva.
Haine mai iefine(si noi) gasesti in complexul Europa si in dragonul rosu(sau dragoni ca cica acuma sunt mai multi)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Magazinele second hand, acolo gasesti ce vrei tu, ieftin si prost, o haină bună si de calitate costă 4 bulioane, in magazine de lux, cum e h&m si alte firme de fițe.

Răspuns utilizator avertizat
| Lola203 a răspuns:

Sunt 2 magazine la Unirii, Damascus si Luca. Trebuie sa ai multa rabdare sa gasesti ceva dragut, dar eu am avut noroc si am vreo 2 chestii de acolo.

| adela2012 explică:

Am zis pret rezonabil, nu magazine unde o bliza costa si 4 milioane laughing))